Kontakt

- Din henvendelse til Roth

Har du spørsmål til våre produkter eller oss som bedrift?

Er du privatkunde og har bruk for support skal du kontakte din lokale rørlegger, eller der hvor du har kjøpt produktet.

For rørleggere og andre: 
Har du spørsmål til våre produkter eller vår bedrift? Kontakt våre salgs- og distriktsansvarlige, teknisk support eller produkt- og markedsansvarlig.
Du kan også velge å bruke kontaktskjemaet og skrive til oss, du kan også nå oss på følgende nummer:

Roth Norge AS

Post- og besøksadresse:
Billingstadsletta 19, 1396 Billingstad

Mail: service@remove-this.roth-norge.no
Telefon: +47 67 57 54 00

Salgs- og distriktsansvarlig

Distriktsleder, Nord Norge
Jim Arne Løkås
Mobil +47 957 02 766
E-mail jim.lokas@remove-this.roth-norge.no
 

Distrikstleder, Sør-Vestlandet
Erik Pettersen
Mobil +47 932 20 502
E-mail erik.pettersen@remove-this.roth-norge.no
 

Distriktsleder, Midt Norge
Lars Ketil Aune
Mobil +47 906 42 727
E-mail lars.aune@roth-norge.no 
 

Distriktsleder, Sørlandet
Per Arne Egeberg
Mobil +47 918 06 810 
E-mail per.egeberg@remove-this.roth-norge.no
 

Distriktsleder, Vestlandet
Stig Magnus Heggøy
Mobil +47 901 73 622
E-mail stig.heggoy@remove-this.roth-norge.no
 

Distriktsleder, Østlandet
Olav Are Lunde
Mobil +47 913 77 521
E-mail olav.lunde@remove-this.roth-norge.no
 


Teknisk support

Teknisk sjef
Odd Rune Viddal

Mobil +47 995 44 513
E-mail service@remove-this.roth-norge.no



 

VVS Tekniker
Kim Petter Nilsen

Mobil +47 404 81 966
E-mail service@remove-this.roth-norge.no

 

 

VVS Ingeniør
Arne J. Abrahamsen

Mobil +47 900 57 009 
E-mail service@remove-this.roth-norge.no

Prosjektleder Prefab
Nikolai Christensen

Mobil: +47 922 94 021
E-mail service@remove-this.roth-norge.no


 

 

BIM Tekniker
Even L’Orsa

Mobil: +47 920 32 520
E-mail: service@remove-this.roth-norge.no


Produkt og marked

Managing Director 
Morten Øren

Mobil +47 909 82 405 
E-mail morten.oeren@roth-norge.no
 

 

Produktsjef
Audun Martinsen

Mobil +47 907 00 981 
E-mail audun.martinsen@remove-this.roth-norge.no
 

Markedskoordinator
Wenche Tømmerås

Mobil +47 934 84 303
E-mail wenche.toemmeraas@roth-norge.no
 

 

Salgssekretær
Vibeke Thoen Bodahl

Mobil +47 959 84 530
E-mail vibeke.bodahl@roth-norge.no
 

 


Rutebeskrivelse